Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Spotkanie :D

  1. #1

    Spotkanie :D

    Yo!
    W zalaczniku dwie fotografie zrobione podczas mojej wczorajszej (pierwszej ) wizyty u Ryska w domu. Gucias jest impooooooonujacy. Dla porownania dwie fotki na jednej Diablo jakies 30 cm hehe, a na drugiej Gucio 150 cm i cos ok 5 kg. Kawal smoka z niego, moj przy nim wygladal bardziej jak jakas zielona zabka z ogonkiem hehe. Jezeli chcielibyscie wiecej fotek powiedzmy porownujacych legi, to ja bardzo chetnie znowu odwiedze Ryska i pstrykne kilka "klatek" oczywiscie jesli sie na to zgodzi ))))

    Ps. I jeszcze male pytanko na koniec. Mam posiany w doniczce slonecznik i moj Diablo bardzo sie zajada mlodziutkimi listkami tego wlasnie slonecznika. Czy liscie slonecznika sa ok???


  2. #2

    Re: Spotkanie :D

    to gdzie te zdjęcia?

  3. #3

    Re: Spotkanie :D

    słonecznik jest OK.

    Pozdrawiam

  4. #4

    Re: Spotkanie :D

    Marblo, fotek nie załączyłeś, a nie wiem które chciałeś dać. Jeśli chcesz to zapraszam, zrobimy jeszcze parę zdjęć. Miejsca na dysku sporo, a taka okazja się szybko nie trafi, Diablo ma apetyt i niedługo dogoni Gucia :-). Możesz mu śmiało podać te listki słonecznika, tym bardziej, że on wcina praktycznie wszystko co dostanie. Urozmaicona dieta, a szczególnie w liście i to zimą wyjdzie mu na dobre. Ten brzdąc jest naprawdę odważny. Nawet Gucio wiał przede mną jak był taki mały, a Diablo siedział na otwartej mojej dłoni, nie wyrywał się, trochę pobuszował po jukach nie zważając na moją zbliżającą się rękę. Nawet zabrał się do jedzenia, gdy mu podałem listki fasoli i mlecza ! Od obcej dla niego osoby, w obcym otoczeniu...Z Guciem popatrzyli na siebie, poopalali się chwilkę pod Ultravitaluxem i nie wykazywali wrogich zamiarów. Mam nadzieje, że to wyrośnie piękna samiczka i to chyba rhinolopha tak jak Gucio. Ma zaznaczone na nosku "kolce". I to imię Diablo- oj będzie gorąco... :-))))))))))))))))). Ja za Ciebie umieszczę fotki, a Ty coś też daj jak znajdziesz czas. Pozdrawiam! Rysiek

  5. #5

    Re: Spotkanie :D

    Fotka Gucia się juz nie zmieściła:-( Diablo jest ok (ale kurdupel :-)

    Pozdrawiam

  6. #6

    Re: Spotkanie :D

    Zdjęcie Gucia nie weszło więc jeszcze raz...

  7. #7

    Re: Spotkanie :D

    Znowu za dużo...

  8. #8

    Re: Spotkanie :D

    Rysiek - jesteś w stanie na podstawie zdjęć z załącznika odpowiedzieć do jakiego rodzaju zalicza się mój legwanek????

  9. #9

    Re: Spotkanie :D

    Rysiek - zmień rozmiar, lub rozdzielczość zdjęcia.

  10. #10

    Re: Spotkanie :D

    Coś mu się zarysowuje na nosku na tej drugiej fotce. Takie 3 kropki . Wskazuje na iguana iguana rhinolopha. Jeśli te małe łuski będą rosnąć jak takie małe kolce to się zgadza. pozdrówko! Rysiek
    Ps. Zdjęć nie wysyłam , bo nie wchodzą . Za dużo mega.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •