Placilem 4zl za opakowanie a w nim jest 1,5 kg pisku.........byly tansze po 3,50 ,ale w sklepie bylo tylko jedno pudelko. Kupilem 3 opakowania ale widze ze bedzie za malo wiec jeszcze 2 conajmniej musze kupic.
Placilem 4zl za opakowanie a w nim jest 1,5 kg pisku.........byly tansze po 3,50 ,ale w sklepie bylo tylko jedno pudelko. Kupilem 3 opakowania ale widze ze bedzie za malo wiec jeszcze 2 conajmniej musze kupic.