-
Re: kabel grzewczy
pavtikjestem ciekwa jak ty zrobiles ze twojleg dobrze sie czuje w neiwoli ...nei mow takich zeczy ze ko[ie toznaczy ze jest mu zle i warunkisa zle dla lega zawsze bedzie zle a kopie znaczy ze jest aktywny kombinuje jak by tu sie wydostrac na wolnosc naturalny odruch...a co do ogrzewania kablem i kabel slurzy praktycznie po to zeby woda ktora spryskuje podloze parowala i w ten sposob zapewniala wigotnosc..takjak pod basenikiem...jak rano nalewam do pelna wieczorem polowa wodu wyparowuje..a co do mocowania moje terra stoina steropianie a kabel mam przykryty szyba no i podlozem .pozdrawiam
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum