-
Re: Depresja ?
Mój raczej je po południu, ale dość znaczne ilości . Taką porcyjkę jak w załączniku na tych dwóch deseczkach + widoczne liście fasoli i kiełki na jeden raz. Dziennie je 2-3 razy . Jak się wygrzeje pod promiennikiem to prowadzi dość aktywny sposób życia, wychodzi, załatwia potrzebę :-))), wędruje na poduszkę elektryczną , a potem zwiedzanie starych kątów. W terrarium ma moim zdaniem bardzo jasno, bo oświetlone jest żarówkami 3x100W + promiennik 125W ( żółtawe światło ) czasowo po kilka godzin dziennie. Pozdrówko! Rysiek
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum