Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Idioci w Polsacie!

  1. #1

    Idioci w Polsacie!

    http://info.onet.pl/870268,11,item.html

    Będą deptać węże na antenie - idioci (!@#@%&^)

    Co wy o tym myślicie?


  2. #2

    Re: Idioci w Polsacie!

    Beznadzieja. Kolejny idiotyzm amerykański. Oni jeszcze się zastanawiają, czy w ogóle komuś może się stać krzywda. A niech się stanie! Niech tam pokisną, połamią się i zdechną! Bo nie są nic warci i straty i żałoby po ich bezdennej głupocie nie będzie. W ogóle to pierwsze pytanie, jakie powinni sobie zadać, to czy zwierzęta nie ucierpią i czy w ogóle powinno być coś takiego propagowane!! Ale oczywiście na całym świecie wszyscy ludzie z nielicznymi wyjątkami mają to gdzieś i nawet się nie zastanawiają!

  3. #3
    Neu
    Guest

    Re: Idioci w Polsacie!

    To bedzie w polsacie pokazywane o ktorej?? i w jaki dzien no i szkoda komentowania o tym!!


  4. #4

    Re: Idioci w Polsacie!

    ja myślę że te węże ich zeżrą, ich to znaczy Solorza i spólkę.

  5. #5

    Re: Idioci w Polsacie!

    Moze jak beda wybierac weze to im sie pomyli zbozowka z zmija pustynna i ich pokasa

  6. #6

    Re: Idioci w Polsacie!

    Zastanawiam się tylko nad jednym. A mianowicie jak można walczyć z półtorametrową zbożówką czy innym niejadowitym wężem w jakimś dołku?!?
    Żarcie robali, przecierz w krajach 3 świata to na porządku dziennym. A tu kretyni takie żeczy będą robić. Ba, mało tego będą pogłębiać stereotyp u ludzi że te zbożówki, albo jakieś karczany są śmiertelnie niebezpieczne. Na dodatek wygrana 50 tys. dolarów (ok. 150 tyś. zł). Ja wole w totolotku wygrać, żenujące.


  7. #7

    Re: Idioci w Polsacie!

    No a poza tym to taki karaczanek to nawet smaczny jak się go troche przypiecze.
    Pewnie uważają, że taka potwora sie rozmnoży w żołądku i zeżre człwoeika od środka. Eh... amerykanie... Dla nich nie ma już ratunku...


  8. #8

    Re: Idioci w Polsacie!

    To będzie beznadzieja beda w dziuze z zbozowkami i mlecznymi albo wychodzonymi szczurami, a na dodatek będą wpieprzać karaczanki, mogli by mi je przysłać zamiast zjadać :P


  9. #9

    Re: Idioci w Polsacie!

    Te zbożówki to ja też chętnie bym sobie wziął. U mnie by miały lepirj niż w jakimś dole.


  10. #10

    Re: Idioci w Polsacie!

    Jak bym takich złapał to bym im nogi z dupy powyrywał


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •