PDA

Zobacz pełną wersję : Nareszcie!!! Smok w domu :]



Mall
29-11-2013, 10:57
Witam serdecznie!! Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem Legwana (około pół rocznego) i w dodatku po 3 godzinkach podszedł do miseczki z jedzonkiem i wcinał :). Tylko na skurze (na grzbiecie). ma takie niewielkie ilości brązowawych Przebarwień i kropek. czy to mogą być roztocza?? Chociaż kupiłem go w Warszawskim "smoku" i wątpie żeby był tam tak zaniedbany, a osobiście myśle, że to może być przesuszona wylinka dlatego ma taki kolor. Co wy na to???


Pozdrawiam.

aniolek
29-11-2013, 12:41
To moze byc rowniez takie ubarwienie twojego smoczka dopoki przebarwienia te nie maszeruja po twoim legwanie to sadze ze wszystko jest ok :) Gratuluje napewno przyniesie ci wiele radosci :)))))

baniak
29-11-2013, 14:07
ja tak jak kolega mysle że to tylko jego ubarwienie , także za bardzo sie nie przejmuj a po za tym jak je to raczej jest z nim wszystko w porzadeczku

meg11
29-11-2013, 14:41
witam na naszym forum Mall:)
tymbardziej witam, widząc, że to Wawka;)

czeka Cię długa droga..
mam nadzieję, że przed zakupem nasiąkłeś już więdzą o legwanich kaprysach,zwyczajach,niepokojach itp;) i większość z nich nie będzie dla Ciebie zaskoczeniam;)

Te kropki to ubrawienie legwana,więc nie masz się co martwić, ale tak jak zaznaczyła Aniołek- warunkiem jest to,że kropki nie są ruchome, bo w przeciwnym razie masz doczynienia z roztoczami:(

Baniak- user Aniołek to kobietka, a nie facet;]

Mall
29-11-2013, 15:03
Ok. Wielkie dzięki za pomoc. A o Legwanach wiel troszke bo już od 2 miesięcy śledze bacznie forum i wasze posty :P.




Pozdrawiam serdecznie!!!

afrox
30-11-2013, 11:14
Hm... ja zanim kupiłem swego smoka przez chyba dwa lata studiowałem wszystko co mi w ręce wpadło... a co do "smoka" to mają tam fajne i zdrowe zwierzaki... widziałem tam kiedyś sporego, "dorosłego" już lega... miał bardzo ciekawe ubarwienie - bo pomarańczowe ;), był calutki jasno pomarańczowy.
pozdrawiam

Długi
30-11-2013, 14:29
jak masz samca to tez cie czeka to pomaranczowe ubarwienie... :)

co to smoka to ja tam "serwisuje" swoja gadzinke co jakis czas i jest to chyba najbardzij profesjonalny sklepik w warszawie... przynajmniej tak mi sie wydaje bo wielu ich nie znam:)

padaczka
02-12-2013, 04:50
Gratuluje nowego lokatora w domciu i apeluje o duzo cierpliwosci a napewno smoczek dostarczy ci duzo radosci i pamietaj nic na sile. :)

A co do tych kropek to poczekaj do wyliki powinny zejsc razem z nia

42d3e78f26a4b20d412==