PDA

Zobacz pełną wersję : czerwony piasek ?



KRYSZOX
16-09-2013, 01:30
witam :)) Chcialem sie dowiedzieć :) czy moze ktos z was ma czerwony piasek lub jakieś podłoże tego koloru ???????

Biber
16-09-2013, 05:06
ale chcesz kupić czy popytać o to??? jeżeli chcesz kupić to na www.biofil.pl jest cz.p

kudłaty
24-09-2013, 03:16
ostnio słyszałemże ten w biofilu jest spoko ale żadko go w nim maja dlatego najlepiej najpierw do nich zadzwoń

Czarna Rozpacz
24-09-2013, 04:10
zarty sobie robicie?kupuje sie czerwony piaskowiec i sciera go,wychodzi piasek jak sie patrzy.i kilkakrotnie taniej niz gotowy

pac
24-09-2013, 16:28
moze glupio zapytam ale ryzykuje :)

gdzie moge kupic taki czerwony piaskowiec? tylko sie nie smiac :)

Biber
24-09-2013, 23:42
ja też nie mam pojęcia :D

Czarna Rozpacz
25-09-2013, 03:30
sprobuj w skladach budowlanych.
Widzialem kiedys takie paiaskowce tez w Castoramie i leroy

zgrzewa
25-09-2013, 04:07
Czarna Rozpacz mam pytanie - ile zajęło ci ucieranie tego piaskowca? :) ja chyba jednak te kilka godzin na to potrzebnych wolał bym zastąpić browarkiem i wycieczką do biofila :) kwestia priorytetów :)

a co do piaskowca - czesto obudowuje sie nim kominki - zapytaj jakiegokolwiek kamieniarza :)

Czarna Rozpacz
25-09-2013, 04:59
zgrzewa-miales kiedys piaskowiec w rekach?przeciez on sie sypie jak chcesz.bierze sie dwa kawalki piaskowca i pociera o siebie dzialaja wzgledem siebie jak sciernice.
Mona tez wykorzystac szlifierke tasmowa z workiem.Ale wtedy bedzie jeszcze troche kurzu

Czarna Rozpacz
25-09-2013, 05:00
zgrzewa-miales kiedys piaskowiec w rekach?przeciez on sie sypie jak chcesz.bierze sie dwa kawalki piaskowca i pociera o siebie dzialaja wzgledem siebie jak sciernice.
Mona tez wykorzystac szlifierke tasmowa z workiem.Ale wtedy bedzie jeszcze troche kurzu

tez wole piwko,ale mam tez na uwage moje fiananse
Bo wiesz,ja sobie sklecilem tera za 140 zeta,a w zologiku musialbym dac jakies 260 za ta wielkosc

zgrzewa
25-09-2013, 05:27
Miałem nie jeden raz (np pare minut temu a teraz na nim stoję a raczej moje krzesło :)) stąd moja refleksja :) wysłać próbkę? :>

Po szlifierce taśmowej w piaskowcu masz swój materiał scierny ( elektrokorund itd) przypaloną włokninę spoiwo i inne syfy które wcale nie są obojętne chemicznie.

Natomiast oczywiście odniosłem się do tej konkretnej czynności tarcia :) nie mam na celu namawiania do zakupu terra w zoologiku - swoje robię sam.

czas poświęcony na uskutecznianie produkcji czerwonego piachu mogę wykorzystać w inny sposób np pracując lub śpiąc - ot mały rachunek kosztów alternatywnych :)

pozdrawiam :)

Czarna Rozpacz
25-09-2013, 10:32
nie trza mi probek,na ogrodku mam jeszcze kilkanascie czerwonego,zoltego i bialego.Zostal z budowy ogrodzenia

42d3e78f26a4b20d412==