PDA

Zobacz pełną wersję : lampa



Yachu
11-08-2013, 05:36
Mój żółw czerwonolicy ma warunki takie jakie powinny być wiec nie pytajcie jakie, ale nie wiem czemu jak siedzi na kamieniu chce jakby doskoczyć do lampki jakby chciał zjeść żarówke. A i jeszcze coś już to pisałem że mój żółw ma ok 1 roku i nadal łapie powietrze dziobem jak narazie ani musie nie pogorszyło ani polepszyło czasami psiknie może z raz nadzień , a czy jeśli chciałbym isć do weta na zbadanie musiał bym coś zapłacić. Mój zółw siedzi całe dnie na wyspie i sie wygrzewa wogółe nie pływa a oczy ma nie zamknięte tylko jakby przysłonięte błoną.Czy moge podać sam zółwiowi antybiotyk jeśli tak napiszczcie jaki.

Wojtas501
11-08-2013, 08:10
Wydaje mi się że musisz iść do weterynarza nawet gdybyś musiał zapłacić (a pewnie zapłacisz)! A ma miękką skorupę? Skoro jest w takim stanie jak mówisz to chyba ciężko mu też łapać pokarm. Czym go karmisz?

Yachu
11-08-2013, 08:26
Skorupe ma twardą a karmie go krewetkami i rybą i bioreptem

kazz
12-08-2013, 01:51
skoro nie chcesz placic to skontakuj sie na forum z ktoryms z tutejszych wetrynarzy - na pewno pomoga:)

krist
12-08-2013, 02:25
antybiotyk nie raczej witaminy, prawdopodobnie będzie mieć braki wit. A i D. podaj mu też wątróbke kurzą zawiera dużo witamin i mikroelementów. i pamietaj o odpowiedniej temp wody i powietrza, jeszcze mógłbyś zastosować kąpiele w rumianku, nie powinien mieć błony na oczach!!!!!

Hecia
12-08-2013, 04:18
A jak oczy zamyka? To tak wyglada jakby błonę miał, takie ma powieki

42d3e78f26a4b20d412==