PDA

Zobacz pełną wersję : POLSKIE STOWARZYSZENIE HODOWCÓW OWADÓW CDN...



TOMS@HAUSE
16-08-2011, 09:14
5)Zaprojektować stronę główną stowarzyszenia.A w niej zawarte będą kontakty do każdego członka stowarzyszenia nie wywyższając ani nie negując nikogo.Każdy będzie miał równe szanse.Na stronie powinny się znależć opisy gatunków,czat,ciekawostki i artykuły dotyczące Zywienia,hodowli czy inkubowania jaj. 6)Ustalić jakieś niewielkie składki członkowskie np:15zł na kwartał(Niestety bez pieniędzy ani rusz!!!). Wiem że to tylko słowa i napewno trudno będzie zamienić je w rzeczywistość ale myślę że warto spróbować!(Nawet trzeba im szybciej tym lepiej).Piszcie co o tym sądzicie.Nadsyłajcie propozycje.Komentujcie ten pomysł.Zgłaszajcie chęć członkowstwa i pomocy(im nas będzie więcej tym lepiej w jedności siła!)Zapraszam wszystkich do pisania swoich opinii na temat stowarzyszenia(nawet tych negatywnych)Pozdrawiam Tomek.Kontakt:0692-026-087.

mateusz-k
17-08-2011, 09:11
Jeśłi chodzi o mnie to masz moej poparcie i pomoc o ile bede mógł w czymś sie przydac. Wysyłam ci zaraz maila z moimi danymi o ktore prosiłeś w poprzednim poście.

42d3e78f26a4b20d412==