PDA

Zobacz pełną wersję : Ptasznik Wielobarwny



Lopi
08-07-2011, 11:56
Czy ktoś choduje tego pajaka? Potrzebuje informacji o wyglądzie terrarium dla niego. !!Kupię małego osobnika!!

noradarling
08-07-2011, 12:37
Ja mam tego pajaka.
A co cie interesuje?

pozdrawiam
noradarling

Lopi
08-07-2011, 15:23
Interesuje mnie wszystko o nim!!! noradarling podaj mi swoj nr gg albo jakies strony z informacjami o nim, a może masz na zbyciu małego pajączka wielobarwnego :) Pozdrawiam!!

Awikularia
09-07-2011, 04:32
Lopi, wszystko to znaczy co? Jest opis na tej stronce, wiec możesz sobie poczytać. Dodam, że ten gatunek żyje krótko, do 6 lat.

Lopi
09-07-2011, 10:49
Awikularia czytałem już opisy na kilku stronach, ale za dużo się nie dowiedziałem!!! Potrzebuje informacji o ptasznikach dużo informacji nie tylko o wielobarwnym.

vorax
14-07-2011, 04:16
to mozesz do mnie zadzwonić wszystko ci wytłumacze!
0605 760 468

Lopi
14-07-2011, 10:06
Niestety nie będe hodować tego pająka (A. Versicolor) na razie. Kupiłem sobie A. Metallice (mały po 2 wylinkach) i teraz szukam informacji jak hodować tego ptasznika zeby czuł się dobrze i żeby mi nie padł :)
Pozdrawiam.

Krycha_Siedlce
14-07-2011, 11:17
Sie ma
Zachowales sie jak idiota (bez obrazy). Po co kupujesz ptasznika kiedy nic o nim nie wiesz. Info o gatunku zbiera sieprzed kupnem i pewnie nie wiesz czy to gatunek nadrzewny, naziemny czy moze podziemny, wiec jak tego nie wiesz to napewno zle kupiles terrarium. Moim zdaniem zle postąpileś

Mala Mi
14-07-2011, 15:24
krycha nie badz cwana...lopi wie o pajaku wiele ale metalica sie charakteryzuje czestymi padnieciami..od tak bez powodu wiec jezeli wie o pajaku a szuka info aby mu ulepszyc zycie to daj mu spokoj..kazdy sie martwi o swojego pajaka czy zwierze i nie jest z tego powodu glupcem czy cos...ale madrym czlowiekiem ze szuka a nie udaje ze wszystko wie i jedt bogiem...bo to najczesciej do smierci prowadzi...
pozdro.

Krycha_Siedlce
14-07-2011, 16:13
Na przyszlosc jestem facetem (krycha to od iminia):). Czytalem duzo i wiem ze wpierw zbiera sie info a potem kupuje. Polecam wszystkim poczatkujacym zeby przeczytali artykuł na stronie http://terrarium.com.pl/artykuly/dlapoczatkujacych.php?id=1

Pozdrówka

Lopi
14-07-2011, 17:07
Musze coś napisać :)
Przeczytałem kilka razy książke (uważnie) "Pająki Ptaszniki"
Gadałem sporo na czacie
Pytałem sie na forum
i.. Doszedłem do wniosku że A. Metallica będzie łatwiejsza w hodowli dla mnie. Hoduje pająki dopiero od 2 miesięcy! ale książke kupiłem już wcześniej i kupiłem jako pierwszego pajaka smithi (chodź nie wiedziałem co kupuje) ale wiedziałem że kupuje ptasznika naziemnego i że jest to jeden ze spokojniejszych gatunków i jest łatwy w hodowli. Teraz postanowiłem kupic sobie drugiego pajaka i jest to właśnie A. Metallica Dowiadywałem sie wczesniej sporo o wielobarwnym i o innych ptasznikach nadrzewnych. Ja tylko nie chcem zeby mi sie pająk męczył! albo zdechł!!!! (nawet kasy mi szkoda :))
Sorx za to ze pisze czasami to co pisze i nie jest to szczegółowe ale skoro wlazłem na tą strone i szukam informacji to chyba wiadomo że chcem dla moich pająków jak najlepiej :P

Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt

Krycha_Siedlce
14-07-2011, 21:16
Sie ma!
W takim razie musze cie przeprosic. No niestety ale wygladalo to tak jak bys nie miaj o nim pojecia i teraz jak go masz szykasz info. Szukales info o "Wielobarwnym" i nagle wykakujesz ze kupiles se innego. No troche glupio to wyglada, ale jezeli masz doswiadczenie to zycze Ci milej chodowli
Pozdrowienia
gg-3467407

noradarling
16-07-2011, 09:49
Lopi dobrze robisz że się pytasz.
Krycha_Siedlce a skąd ty wiesz kto jest mądry a kto głupi?

Niektórzy Polacy to i są niezadowoleni z tego że ludzie sobię pająki
hodują. Eh gdzie nam jeszcze do Europy:-)

42d3e78f26a4b20d412==