PDA

Zobacz pełną wersję : Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)



mAYh3m
15-05-2012, 06:33
Ma ok. 1,5 cm ciala. Kupilem larwy macznika, odkroilem czesc z odnozami i glowa i wlozylem do pajaka. Pajaka podbiegl "powachal" i uciekl ;) Mysle sobie, kurde co jest? Boi sie? ;) Wzialem leciutko penseta robaczka i zblizylem mu do domku, w ktorym sie schowal. Nagle wybiegl, zaatakowal pincete (zlapal ja, chcial mi zabrac ;)) i znow sie schowal. Stwierdzilem, ze poczekam. Po ok. 15 minutach nic sie nie dzialo. Chcialem lekko larwe przesunac, zeby mu wejscia nie blokowalo, a on znow rzucil sie na pincete, zlapal larwe i zaczal ja ciagnac do domu. Silowalem sie z nim chwilke, po chwili wybiegl, uniosl nogoglaszczki, zaparl sie i wyrwal mi ja, no i konsumuje :) Heheh... mala bestyja mi rosnie :)))

Korgan
15-05-2012, 07:22
To nie jest raczej śmieszne. Pająk podaczas ataku na pensete mogł uszkodzić sobie ,,zęby,,.

michasz
15-05-2012, 07:42
hehhe to byku jestes jak Ci 1,5 centymetrowy pajak wyrywa pencety i robaki :D:D....

walter
15-05-2012, 09:10
hehhe to byku jestes jak Ci 1,5 centymetrowy pajak wyrywa pencety i robaki :D:D....

Bylo kiedys takie powiedzonko:
Uwazaj, bo cie pajaki za obraz wciagna! :)

Kendzierzawiec
15-05-2012, 12:41
hehe noto fajnie.... ja sie jeszcze z pajakami nie siłowałem hehe...

mAYh3m
15-05-2012, 13:27
Przeciez nie bede ciagnal z calej sily ;))) Leciutko apetytu mu narobilem. A co do Korgana : ja cos takiego kontroluje, przeciez dbam o swoje pajaki. Po pierwsze, przed lapaniem jakiegokolwiek owada w pencete owijam koncowki w wate, zeby nie bylo duzego ucisku. Pajak nie moglby sobie zlamac na nich szczekoczulek. (zebow? :/) Mysle o wszystkim, spokojna glowa.

Pozdrawiam,

Krychol
15-05-2012, 14:44
Ale to swaitczy o tym ze twoja A.geniculata jest agresywna ja mam ja po 8 wylince ma jakies 2 cm i ie wykazuje zednej agresji a twoj taki smrodek i prosze juz pensete atakuje

42d3e78f26a4b20d412==