PDA

Zobacz pełną wersję : czy moge dac pajaka do terra po innym pajaku?



cochin
20-11-2012, 13:06
chodzi mi o to czy moge pajaczka bezposrednio przelozyc do terrarium w ktorym mieszkal inny pajak czy lepiej wyminic torf a faunabox i kryjowke umyc? nie wiem czy jakies zaraz by nie przeszly albo jakis inny grzyb.....

i jeszcze jedno: jesli jeden pajak nie zje maczniaka/swierszcza/muchy to moge robala rzucic innemu pajakowi czy lepiej wywalic a karmic swierzymi?

Yeter
20-11-2012, 13:10
Nie wiem jak z terra (jeśli nie było grzybów, jakiś chorób czy roztoczy to chyba nie ma problemu ale głowy nie daje i poczekaj na opinie innych). Ja tak karmie, jeśli jeden nie jest głodny zje inny.

cochin
20-11-2012, 13:16
Z tym karmieniem bywa tak ze czasami pajak potafi zaatakowac ofiare a potem jej nie zjesc- ineteresuje mnie czy swierszcz nie ma potem w sobie jakichs toksyn ktore innemu ptasznikowi mogly by zagrozic...

morda
20-11-2012, 13:25
Jeśli zaatakuje i zabije to świerszcz raczej ma już jad oraz soki trawienne innego pająka. Ja bym się wachał dać takiego świerszcza innemu, za to jeśli świerszcz nie został zaatakowany to z uśmiecham na otworze gębowym idzie do innego pająka na obiad.

42d3e78f26a4b20d412==