PDA

Zobacz pełną wersję : Czy przejdzie tam wylinke?



majes
25-11-2012, 02:12
Chodzi o skorpa.Od dluzszego czasu nic nie je.Wykopal glebaka norke i tam siedzial.Wczesniej siedzial przy jej wyjsciu a od kilku dni siedzi na samym dnie i wogole nie wychodzi.Od jakiegos pol roku nie przechodzil wylinki.moze terraz sie zbliza???czy moze wyjsc z siebie w takiej norce jaka sobie wykopal ???nie bedzie mu ciasno???????A jezeli wylinieje to czy wyniesie wylinke przed jame??????
Moze to wcale nie jest wylinka ale wole byc przygotowany.

RAMMSTEIN1
25-11-2012, 02:18
to prawdopodobnie wylinka posiedzi jeszcze 1/2 miesiace w tej norce ;)
nie, nie przejmuj sie miejsca mu na pewno starczy.
A wylinke prawdopodobnie zje :)

majes
25-11-2012, 03:01
szkoda ze ja zje.juz widze mine matki jak sie rano budzi a tu wylinka na jej lozku niedaleko niej :)) ale i tak chcialbym ja zachowac.A jeszcze jedno:planuje jeszcze dokupic jedenego lub dwa.beda w jednym terra.czy podczas wylinek nie zrobia sobie krzywdy?????

RAMMSTEIN1
25-11-2012, 03:06
nie, nie zrobia sobie krzywdy - zdarzalo sie ze jeden osobik wchodzil drugiemu na plecy w trakcie wylinki i bylo ok ;)
ale jezeli będziesz obserwowal swojego skopionka i zauwazysz ze zrzuci wylinke mozesz ja wyciagnac zanim zje ;]

majes
25-11-2012, 03:17
troszke mam tam trudny dostep bo norka jest pod plaskim duzym kamieniem i gleboka a niechce niechcacy penseta szczypczacza uszkodzic.a moze nie zje.bede obserwowal.dzieki.

RAMMSTEIN1
25-11-2012, 03:24
coz...jezeli jest tak gleboko to raczej zje ta wylinke ;)

42d3e78f26a4b20d412==