PDA

Zobacz pełną wersję : metallica maly agresor



ziu
18-08-2013, 14:43
Czy ktos sie spotkal z agresywnymi aviculariami ?? Moja jest przed wylinka siedzi ciagle w gniezdzie i chcialem ja lekko poruszyc patyczkiem zeby obejrzec ja gdyz dawno nie wychodzila z gniazda ja wkladam patyk do gniazda a metallica 1,2,3 razy kasnela patyk :D troche sie zdziwilem. Nie wiem czy jest to spowodowane tym ze zaingerowalem w jej gniazdo czy fakt ze przed wylinka a moze glodna bo nie byla karmiona kilka tyg???



Pozdrawiam

loko
18-08-2013, 15:08
moze chciala ci dac do zrozumienia ze pajakow sie nie rusza przed wylinka

ziu
18-08-2013, 15:19
tez mi sie tak wsumie wydaje ale jak pamietam to ona atakowala pensete ;] jak jeszcze obzerala sie cmami :D moze mam agressive metallica. Zobacze po wylince jak bedzie.

Awikularia
18-08-2013, 16:12
Mysle, ze byla to reakcja na drgania pajeczyny - sam mowisz, ze pajak dlugo nie jadl. Myslal, ze to pokarm no i udziabal. U mnie tez tak bywa - niektore pajaki podskakuja do pensety i zamiast zlapac swierszcza, to zgrzytaja zebami o metal...

ziu
18-08-2013, 22:20
hmm no to dzis lece po swierszczyki myslalem ze bedzie lniala i nic nie ruszy a tu widac ze glodna :D

x ray
19-08-2013, 01:40
....czesto moje avicularie tez tak reagują ,nawet kiedy kropla wody spadnie w pajeczynke to dochodzi do takich reakcji jak Ty opisujesz,co do dotykania pajaka czym kolwiek w jego gniezdzie uwazam za niewłasciwe . Reszte powiedziała Awikularia. Moja A.Versicolor która jest po 8 wylince za kazdym razem kiedy ją karmie zachowuje sie dosyc nadpobudliwie nawet kiedy jest dobrze najedzona ,mysle ze chce pokazac do kogo nalezy jej teren i nie jestem tam mile widziany.

ziu
19-08-2013, 10:53
wlasnie dzis przeszla wylinke i jest piekna L8 ;-).
Nie pochwalasz nie pochwalasz ja np nie pochwalam branie na reke pajaka a jak mialem go wyploszyc z gniazda w celu obejrzenia jego odwloka??? zkoro tam nie ma dostepu przecierz nie dotykalem go meczac tylko chcialem zeby zmienil swoja pozycje. Ja rozumiem ze kazdy chce byc "fajnym hodowcom" i niby nie popelniac bledow ale przecierz nie wyciagne go z gniazda na wedke z kieblasa.
Dzieki za opinie. :-)

Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==