PDA

Zobacz pełną wersję : murius demon



ZioMaleK
05-07-2014, 14:25
Chce kupic muriusa pytanie brzymi czy sobie poradze co mozecie mi powiedzec o nim z wlasnego doswiadczenia posiadam juz kilka gatunkow nawet nadrzewne najgorzej jest z przelozeniem go do innego pudelka jak to zrobic i czy mozna wlozyc ptasznika na moment do lodowki zeby spowolnil metabolizm jak weze widzialem keidys cos takiego w tv ale z wezami robiliscie cos takiego kiedy kolwiek plz bez docinek to jest cikawosc :]

ironkapela
05-07-2014, 14:29
Po pierwsze pajak nazywa sie murinus a nie murius:) Po 2 bylo wiele tematow na ten temat. Po 3 ja i tak zawsze biegam za pajakami po chacie :)

Theraphos
05-07-2014, 14:36
przeczytaj opis
kup
uważaj

kak
05-07-2014, 15:04
a kupuj.. jednego ziomala mniej .. :P

nie no serio kupuj, ale uwazaj, a poza tym, jesli sam nie mieszkasz (a pewnie nie), to zastanow sie powaznie, bo gdyby zwiał i, nie daj Boze, kogos ugryzl, to moze byc roznie..

ZioMaleK
05-07-2014, 15:09
wiem wiem :D a ma ktos z wasz moze na sprzedanie tego demonka??:d chodzi mi o osobnika 3-4l cos takiego

przemek_lewy
05-07-2014, 15:22
no wlasnie jak ci to ucieknie to kaplica, do zycia nie potrzebuje duzej wilgotbnosci, wrecz przeciwnie dobrze sie czuje jak jest sucho, w domu zawsze cos upoluje, no i zebys sie nie zdziwil jak pozniej w szafce znajdziesz wylinki, a nie bedzie sladu po pajaku, bo jak cie L3 dziabnie to pol biedy, ale z L10 to juz bym sie bal:)

Tepez
05-07-2014, 15:58
Stary, nawet o pajaku pewnie nic nie wiesz a bierzesz się za jego kupno.

MaCbo
05-07-2014, 16:21
Skąd mamy wiedzieć czy sobie poradzisz? Jak chcesz to kup, na własne ryzyko. Najwyżej zapłacisz za to surowo:)
Nie kombinuj z lodówką, zabijesz pająka.

Atrax
05-07-2014, 17:10
Poczytaj.

Jezeli nie kupisz, to nie bedziesz wiedzial, czy sobie poradzisz.
Nie znamy Cie i nie wiemy, czy jestes inteligentnym czlowiekiem, czy tez nagle zlapiesz ochote potrzymac pajaczka w lapkach... albo i mozesz byc paralitykiem, ktory ma za maly refleks jak na ten gatunek.
Przekonaj sie sam ;]
Od razu ci mowie, ze nie taki diabel straszny.

Pozdrawiam i zamykam, bo wszystko, co potrzebne zostalo chyba powiedziane :]

42d3e78f26a4b20d412==