PDA

Zobacz pełną wersję : Czy coś się zmieniło ???



alpacino
07-05-2013, 04:53
Witam!

Jakiś czas temu w marcu pisałem, że miałem problemy z Policją za sprawą mojego Bivittatuska. W skrócie za czyimś donosem wpadli do mnie w marcu(w sumie sam ich niepotrzebnie wpuściłem) i jako ,że miałem niezarejestrowanego gada spisali papierki i wysłali do prokuratury. Węża mi skonfiskowali i dali od razu na przechowanie bo nie mieli gdzie trzymać. Teraz oczekuję na sprawę w Grodzkim. Mam w związku z tym pytanie czy coś się ostatnimi czasy zmieniło w prawie? Czytam, że np. można już rejestrować na oświadczenie woli. Jeśli tak, to czy radzicie mi go teraz zarejestrować, czy i tak już nic nie zdziałam ?. Na razie nie ma żadnego odzewu z Policji ani z sądu, ale może ktoś był już ukarany za taki występek i może podzielić się wrażeniami jak sądy podchodzą do takich spraw? Dodam, że węza kupiłem gdy nie było jeszcze obowiązku posiadania papierów a później po prostu przegapiłem moment w którym można było rejestrować na oświadczenie woli.
Z góry dzięki za odp.

KORSAKOW
07-05-2013, 09:42
hmmm.. zerejestruj go, po to jest abolicja, nie wiem czy to pomoże, ale jeśli sędzia będzie "normalny" to może będzie po sprawie...

Goblin
07-05-2013, 11:17
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=19&i=1217&t=1217



Tam chyba cos pisze o oświadczeniu woli :]



Pozdrawiam :]

42d3e78f26a4b20d412==