PDA

Zobacz pełną wersję : z czego pić??



pablo83vip
30-07-2012, 10:35
Jakiego materialu mozna użyć do zrobienia pojemnika na wode zemy mogl pic z niego tylko nie doradzajcie tych z zoologicznych one są w cenie 30zł wiec to bez sennsu jakies ciekawe pomysly........??

Double
30-07-2012, 11:06
po prostu gliniana podstawka pod doniczke, ja przypadkiem znalazlam taka przesliczna maluka miseczke (podstawke) i jest swietna :)

Jeronimo
30-07-2012, 11:30
ja mam gotowca za 80groszy :P

Nook
30-07-2012, 12:08
pablo83vip napisał(a):

> Jakiego materialu mozna użyć do zrobienia pojemnika na wode
> zemy mogl pic z niego tylko nie doradzajcie tych z
> zoologicznych one są w cenie 30zł wiec to bez sennsu jakies
> ciekawe pomysly........??


to faktycznie masz wielki problem, byle co byle nie toksyczne i nie zaglebokie

pablo83vip
30-07-2012, 12:57
myśl chłopie logicznie jak mam w terarium wszytkie elementy naturalne to jak to bedzie wyglądać jak np dam jakies opakowanie po serku czy czyms tam a wiedz o tym np ze nie wolno dawac do drewnianego pojemnika bo woda bedzie kwasna od drewna

Nook
30-07-2012, 13:07
> myśl chłopie logicznie jak mam w terarium wszytkie elementy
> naturalne to jak to bedzie wyglądać jak np dam jakies
> opakowanie po serku czy czyms tam a wiedz o tym np ze nie wolno
> dawac do drewnianego pojemnika bo woda bedzie kwasna od drewna


no to daj coś naturalnego, faktcyznie dogadałeś mi z tym drewnem, ale zakładałem że rozmawiam z kimś na poziomie, który takie oczywiste rzeczy wie, bo to jest wiedza z zycia codziennego

pablo83vip
30-07-2012, 13:09
Do NooK-a przedewszytkim jak ci cos nie pasuje to nie odpisuj na moje pytanie,jeszcze ci nikt nie powiedzial że strasznie zarozumialy jestes a poz tym twierdzac po nicku pablo to chyba jestem gosciem a ty miales jakies wątpliwości.......na drugi raz przemysl co piszesz jak nie pasuje nie odpisuj ,po co te zbedne komentarze bądz mily dla ludzi a oni bedą mili dla ciebie

Nook
30-07-2012, 13:15
tak zadawaj dalej infantylne pytania, a wkoncu zobaczysz że komuś jednak puszczą nerwy, czytaj opisy, artykuły, archiwum forum po coś to jest a Ty idziesz na łatwizne i masz innych forumowiczów w nosie np.
pyt o hodowcow (po co jest spis terrarystów?, pyt o podloze dla swierszczy mimo ze sa opisy, i mozna dalej wymieniac), spokojnie poprostu dostosuj się i będzie ok:)

Black
30-07-2012, 14:32
Niestety pablo musze sie zgodzic z Nook'iem. Co 5 min jakies banalne pytanie, a odpowiedzi na takie lub podobne byly nizej az nie chce sie odpisywac.
Ponosi Cie bo zwrocono Ci uwage. Inni myslo podobnie jak ja i Nook!

pablo83vip
30-07-2012, 14:56
skad wiesz jak myslą inni to prosze odpowiedz mi na pytanie gdzie pisze kabel

koksik
30-07-2012, 15:47
po pierwsze nie pisze tylko jest napisane, po drugie nook i black mają racje a po trzecie kazde twoje pytanie było już ruszane na forum, żeby nie było już takich nieporozumień musisz się dostosować do kilku rzeczy do których my terraryści musimy się dostosować:):
Najpierw opisy, jak czegoś tam nie znajdziesz to wyszukiwarka a jak tam tego też nie będzie to masz forum.

PS. A co do tego drewna to nie wiem ja ty pablo ale ja nie pije herbaty z drewnianej szklanki:)

przemo68
30-07-2012, 16:05
Oj Pablo Pablo........ Aż sie domagasz żeby Cie "zjechać" !!! Nook i Black mają racje.Gdy ja zaczynałem interesować sie terrarystyką , kopałem w archiwum az sie kurzyło. Rozruszaj troche szare komórki. Pozdrawiam.

pablo83vip
31-07-2012, 00:33
Jak juz tak wszyscy na mnie najeżdżają to trudno musze sie poddac,najwyzej powstrzymam sie od zadawania pytań,moze te pytania byly banalne ale na forum nie dostalem na nie 100% odpowiedzi-ja tu siedze na forum po kilka godzin i nie znalazlem takich, jak co to moze troszke zblizonhe np oswietleie ale sens inny,czsami nie mozna dojść do ładu bo każdy inaczej pisze wiec nie wieadomo jaka jest prawda.......??? Jeszcze raz sorki za zamieszanie :-((((

Jeronimo
31-07-2012, 00:51
to ja sorx jeszcze raz.. juz poprosilem admina zeby usunal moje glupie posty !! (powyzsze)

Pozdro

koksik
31-07-2012, 05:43
jeronimo wzruszyłem się:) ale spoko pablo jest tu nowy więc trzeba mu to wybaczyć:) ale jak za pol roku bedzie zadawal pytania ktore w ciagu tego pol roku tu padly to zaczniemy na niego najezdzac:) (żart:)

pablo83vip
31-07-2012, 05:52
Dzieki że mnie zrozumieliscie,cieszy cos takiego, ja tez zawaliłem teraz juz wiem :-)))

nokeg
31-07-2012, 08:15
mój ma w zakrętc od kawy:-) taki fajny zielony

Black
31-07-2012, 08:54
Kiedys majac okazje pracowac w sklepie zoo wode podawalismy malym gadaom w metalowych miseczkach dla psow/kotow za 2-3zł. Zaleta jest to ze nie sa glebokie i latwe w utrzymaniu czystosci. Troche mniej estetycznie wygladajace polecam takze miseczki dla psow/kotow plastikowe te najmniejsze ale jesli masz male terra to niezbyt wpasujesz to bo bedzie sie zucac na pierwszy rzut oka:/
Kiedys udalo mi sie kupic mieseczke do terra w sklepie zoo wygladajaca jak drewno. Produkowana przez HAGEN-a (?). Okragla, nawet w wewnatrz i zewnatrz miala zachowana struktore naturalnosci. Byla wykonana z tworzywa sztucznego. Zaplacilem chyba za nia 20zl. Sa tez miseczki ceramiczne do terra w koloze brazy, cen niestety nie pamietam, a producent Euro-zoo (?).

pepre
31-07-2012, 10:59
wyobraźn jest najwiekszym przyjacielem kazdego terrarysty

nokeg
31-07-2012, 13:32
taka ceramiczna miseczka wsumie mała ale dla geka powinna wystarczyć, okrągła z nierównościami (wygląda jak kamień z wydrążonymdołkiem na wode) o średnicy ok7cm kosztowała 6,50

42d3e78f26a4b20d412==