PDA

Zobacz pełną wersję : krew na kamieniach



ćwiklus
07-09-2012, 15:50
Mam problem dzisiaj znalazle krew na kamieniach jak na zdjeciu i nie bardzo wie co to moze byc jeden gekonik ma troche podrazniona kloake ale ogolnie jest w dobrej formie moj wet bedzie dopiero poniedzialek wtorek a do tego czasu pytam was o zdanie ktos sie spotkal z czyms takim moze to dlatego ze jedza piasek ale mam je 9-10 miesiecy na piachu i pozatym ze znajdowalem kal z piasku to swietnie sie maja
pozdrawiam

pepre
07-09-2012, 16:33
ja obstawiam ze krew pochodzi z kloaki, i pewnie niedlugo wypadnie mu kloaka... kochamy piasek. prawda?

koksik
08-09-2012, 01:05
kur..a czloweiku piszesz tak spokojenie o tym ze ma podrazniona kloake ze jest 10 miesiecy na piachu, jestes jakis niedorozwiniety, powinienies juz dawno zmienic piach na jakies inne podloze, to moze mialby dluzej tego geka, a takto zaczynaj sie z nim zegnac
PS> pepre ja uwielbiam piach:P

Wojciech
08-09-2012, 02:36
nie no ja bym na twoim miejscu potrzymal je jeszcze na piachu albo wiesz co najlepiej kup im jeszcze troche piasku i daj do terrarium :P a tyle razy sie mowilo ze nie mozna trzymac zadnycha jaszczurek na piasku przeciez piach to najwiekszy syf z kazdego istniejacego podloza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Matylda
08-09-2012, 03:26
Wlsnie widac ze po tych 10 miesiacach na piasku "świetnie sie maja" !!! Czyś Ty na glowe upadł albo jeszcze nizej!!!
PIASEK BEEE FUJ!!!

Trunks
08-09-2012, 05:40
ja powiem którko, nieodpowiedzialny terrarysta, kolejne zwierze zdycha z powodu piasku a inni sie przez to nie uczą, ale mnie to wkurw*a :[[[[[[[[

manter
08-09-2012, 10:35
szkoda słów:-(

nokeg
08-09-2012, 10:49
tak cięzko to jeszcze niektórym zrozumieć że piasek jest najgorszym podłożem dla gekonów, wyciągnij gekona z tego terra i daj go do jakiegoś faunaboksu z gazetą lub chusteczkami na dnie. obyś dostał zjebke od weta i miejmy najdzieje że gekon to przeżyje

koksik
08-09-2012, 13:32
tak jak powiedzial nokeg wez go wsadz do jakiegos terra z gazeta na dnie, i sprawdzaj czy robi kupy, jak nie robi to rob mu cieple kompiele i masarze brzucha i kup w aptece parafine w plynie i podawaj mu co drugi dzien kropelke do buzi, jak to nie pomoze to spieprzyles sprawe, "doswiadczony hodowco", nie pisze tego dla ciebie tylko dla gekona:)

ćwiklus
08-09-2012, 13:41
Ok czuje sie podle i wiem ze tak powinno byc :((((

FRED17
08-09-2012, 13:42
Trunks niestety musze cie sprostować:]To nie jest,niebył i niebędzie terrarystya to człowiek który chciał mieć jaszczurke nic o nij niewiedząc a może i wiedząc ale z lekka żle:/ciekawe co daje mu ??Myslicie pewnie to samo co ja ..------ :] chyba to prawda Cwiklus??

FRED17
09-09-2012, 03:24
Dobra koniec użalania się nad sobą mam nadzieje że gek już przełożony do innego pomieszczenie BEZ PIASKU daj mu tam ręcznik papierow albo gazete !Napisz jak sie czuje gekuś cz z nim gożej czy lepiej?

ćwiklus
09-09-2012, 15:27
Sa juz bez piasku a jutro do weta kompalem je w cieplej wodzie masowalem robie co moge zeby naprawic blad rozumiem dlaczego tak siarczyscie mnie potraktowaliscie dalem dupy a placi za to gekon wiem to zle i godne potepienia ale teraz to juz moze byc tylko lepiej jutro zobaczymy u weta a wy na czym trzymacie bo jak juz popelnie kolejna taka glupote to sie potne zrobie wszystko zeby wynagrodzic to gekonowi, a pomijajac sklepy zoologiczne to w polskim zoo tez widzialem gekony na piasku przy takich wzorach nie trudno o blad i nie chce sie tlumaczyc bo wiem ze to moj gekon i ja musze o nim wiedzie wszystko a nie powtarzac bledy:( was nie bede przepraszal ale podziekuje za konstruktywna krytyke za same opierdzielanie nie dziekuje bo oprócz tego ze wiedziale ze cos nie tak to nie wiedzialem co dalej
pozdrawiam

Konrad von Bushe Drożdże
10-09-2012, 13:46
Radze zajrzec na www.gekonek.prv.pl w dziale choroby zapchanie piachem ktore ma twoj geko jest opisane i moze znajdziesz tam cos pomocnego.

ABes
10-09-2012, 17:04
Bosh...
Widze ze dla niektorych kazda okazja jest dobra na reklame strony ;P
Tutaj gekon zdycha a kolega rzuca linkami... jak juz jestes autorem tej
strony to zapodaj konkretnymi poradami a nie linkiem...
A tak na marginesie to logo na srodku zrob na transparentym tle :)

Konrad von Bushe Drożdże
11-09-2012, 13:09
ABes,strony sa po to zeby nie powtarzac w kolko tych samych rad, tlyko zeby byly one uporzadkowane i zawsze dostepne. Poradzilem koledze informace, zawarte na stronie , wiec w czym widzisz problem?:P.
Konkretne poradfy znajduja sie na stronie...

FRED17
23-09-2012, 12:42
Co z gekonem?

42d3e78f26a4b20d412==