PDA

Zobacz pełną wersję : martwie sie bo moj gek nie robi kupy



budyniek
23-11-2012, 08:04
witam!
martwie sie bo moj gek nie robi kupy:(((
mam go od 4 dni 2dnia zjadl 3 swierszcze 3 dnia 4swierszcze i dzis 2 ale dziwne jest
to ,że wogule nie robi kupy od 4 dni po zjedzeniu lacznie 9 swierszczy.
niewiem co robisz on zadko wychodzi podloza chyba niezjadl mam kokos.
z gory dzieki za odpowiedzi...

Tomek Chachuła
23-11-2012, 09:38
Nie ciesz sie że nie zjadł podłoża. Mógł zjeść do niedawna też wydawało mi się że kostka kokosowa jest bezpieczna. Z błędu wyprowadził mnie Jarek Zajączkowski po tym jak sie do niego zglosilem w zwiazku z zapchaniem gekonicy. One są w stanie zeżreć wszystko co im sie do pyszczka zmieści :). Nie pisze tego po to żebyś się martwił tylko zapobiegał (zmień podłoże) hehe... a gek pewnie jeszcze nie wie gdzie ma zrobic kupe :D Naprawde martwic możesz się gdzieś po tygodniu. Wtedy polecam od razu wizyte u weta.

Trunks
23-11-2012, 14:45
głupieje przez was, pierwsze słysze że kostka kokosowa jest zła...moja samiczka jak czasem nie złapie świerszcza a jdna kostke kokosową, to nie zjada jej tylko ma ja w pyszczu i ociera sie żeby jje wypadła, więc wątpie żeby "żarły to co im sie zmieści do pyszczka"

pozdro

Jarek Zajączkowski
24-11-2012, 03:19
Zawsze mówiłem i podkreślałem, że złe podłoże to takie, które da się zjeść - piasek, źwirek, kostka kokosowa..... Jeśli wymienione materiały dostaną się do przewodu pokarmowego - mogą spowodować zatkanie, wypadnięcie kloaki, a nawet śmierć.

Jeronimo
24-11-2012, 05:51
kostka kokosowa jest spox... tylko kostek jest duzo... czasami trafiaja sie takie male elementy ze ze spokojem gekon moze je zjesc.

budyniek
24-11-2012, 07:15
wreszcie zrobił kupe:))) jestem spokojny..
a co do kokosa to chyba gi niezje;)
przeciesz to nie koza zeby wszystko jadl... hehe
dzieki!

42d3e78f26a4b20d412==