PDA

Zobacz pełną wersję : Mysz - uciekinier



furu
29-08-2013, 04:40
Cześć.
Jakiś czas temu nawiała mi mała myszka.
teraz jest już wielką mychą:(
Próbowałem wszystkiego żeby ją złapać, ale omija płapki wszelkiego typu:(
Macier jakieś pomysły jak można by ją złapać?
pozdrawiam

wrbirds
29-08-2013, 10:14
Nie wierze!!!
Wystawiles taka typowa lapke na myszy? I nic?? Daj do lapki jakis przysmak, jakies miesko itp. Nie ma mocnych , musi sie zlapac :-)
pozdrowionka

furu
29-08-2013, 15:31
rozstawiłem w sumie trzy płapki:( i nic próbowałem z serem, wędliną a nawet karma dla psa:)
Karmą żywi się regularnie, bo co rusz mam przegryziony worek:)
Problem że nie mogę wyłozyć trutki bo mam jeszcze inne zwierzaki, a pozaty boje się że zdechnie gdzieś za szafą i bedzie niemiło pachniało:(

wrbirds
29-08-2013, 15:42
nowoczesne trutki sa takie, ze po zdechnieciu myszka usycha a nie gnije :-)Wlasnie zeby nie smierdzialo w domu.
Podobno takie wlasnie sa, ale nie wiem dokladnie jaka jest prawda:-)
pzdr

Lilo
30-08-2013, 09:56
Trafiła Ci się super inteligentna mysz,a Ty chcesz ją uśmiercić? Łap za wszelką cenę i rozmnażaj. Takie geny nie mogą przepaść. :)

furu
30-08-2013, 14:49
buhahaha właśnie! Tylko jak ją złapać:)

mordd
30-08-2013, 15:08
Są - mysz wysycha na wiór. Sprawdzałem w zeszłym roku jak miałem dzikie tlumy myszy w domu zimą.

Obcy
31-08-2013, 01:46
Mi niedawno uciekł szczur w piwnicy stawaiłem pułapke taką zwykła tylko dzwinym trafem pułapka zawsze znikała i musiałem jej szukać po całej piwnicy a szczur sobie dalej biegał , wszystko było ok dopuki nie zagryzł jednaego malucha mieszkajacego sobie w klatce. Szczur który był na wolnosci chwycił małucha za noge i wyszarkał mu ją , znalazłem go w tej klatce martwego , teraz sie naprawde zdenerwowałem i juz rozłozyem trutke... w moim wypadku te zwyłke pułapki sie nie sprawdziły a teakiej klatki która sie zayka nie umiałem kupic więc została mi tylko trutka zanim tek killer wykkończy całą hodowle.

Biber
07-09-2013, 03:28
normalnie ja w filmie "polowanie na mysz" :D

RafalJG
11-09-2013, 18:23
Sluchaj wez sprobuj nasypac sloneczniku za lozko lub jakas plyte tak aby pozniej zastawic z obu dwoch stron i aby mysz nie uciekla.. mysz predzej czy pozniej sie skusi a ty bedziesz slyszal trzaski lupek i zlokalizujesz gryzonia... No chyba ze wala sie u Ciebie jedzenie na podlodze to i to nie pomoze....

42d3e78f26a4b20d412==