PDA

Zobacz pełną wersję : Krab w kiblu :D



spazz
06-02-2014, 08:02
Cześc !!!

Jak wiecie kraby są mistrzami ucieczek :D
Więc gdy przez pierwsze dni kiedy miałem kraba jeszcze o tym nie wiedziałem :)
pierwszego dnia kiedy kupiłem kraba byłem tak ucieszony że szyko poszłem spać w nocy kiedy szedłem do kibla przed dzwiami zobaczyłem że coś się rusz na ziemi patrze bliżej a to mój krab :) bez chwili zastanowienia wziołem go na ręce bojąc sie jego (byłem w tedy jeszcze mały) i zaniosłem do akwarium (naszczęście mnie nie uszczypną bo wtedy bym napewno spanikował i go upuścił)bałem sie zasnąc myśląc że znów ucieknie ale jakoś zasnołem następnego dnia dziwłem się jak on uciekł ale wkońcu patrze na kabel z grzałki i tam była dosyć mała dziurka właśnie na ten kabel. na drugi dzień patrze a on po tym kablu się wspina i znów do tej dziurki nadal niewiem jak on sie tak pomniejszył ale wkońcu zreperowałem te dziurke:)

a wicie jakie mam szczęście bo w tej nocy kiedy mi on uciekł to mój kot spał i go nie uszkodził a co najgorsze niezjadł :)

Mysha792
09-02-2014, 03:18
Heh, nieźle masz z tym krabem! :]

blackjack
09-02-2014, 07:25
Mojemu koledze krab przeciol kabel od filtra i tez wylazł, takze radze ci go podwoje jeszcze tasma okleic :)

djtommi
09-02-2014, 08:23
moj krab przeciol kabel od filtra przez co porazil sie pradem i zdechl ;/ fatalna sprawa

MIDO
09-02-2014, 08:37
Też pare lat temu mialem takie jazdy z krabami.

Yeter
10-02-2014, 02:23
Dokladnie, nie ma to jak kraby :] zawsze jakas przygoda. Mój uciekł pierwszego dnia zakupu (mały bylem, nie zorientowany a jedyne co trzymalem to żółwie), znalazł sie po na nastepny dzień pod wersalką (tylko ze byla tak nisko nad podłogą że nie wiem jak się tam wcisnoł). Kabel od filtra też przecioł, farciasz zrobił to nad wodą i szczęśliwie nie doszło do żadnego przebicia. A jak przeszedł wylinkę to chcialem ja pochowac bo myslalem ze to krabik zdechl.... ale znawca bylem :P

42d3e78f26a4b20d412==