PDA

Zobacz pełną wersję : Problem przy budowie terra



Herbie :-)
14-04-2012, 09:44
Witam
Ludzie poratujcie ! Gdzie wy kupujecie prowadnice do przesuwanych szyb PODWÓJNE. Szukam tego pieroństwa już ponad miesiąc i wszędzie słyszę odpowiedź : "NIE MA". Jestem już w desperacji, bo cała organizacja budowy terra mi się sypnęła :-(
Jeszcze raz błagam - pomóżcie :-)

Gacek
14-04-2012, 11:00
ja kupiłem w sklepie z czesciami meblowymi takie sklepy zazwyczaj a na obrzezach miast :)

KaczmarP
14-04-2012, 11:30
Witaj


Herbie, masz ten sam problem co ja kiedys, matko ile ja sie zlatalem po sklepach meblowych, budowlanych, marketach itp. itd., wypytalem znajomych czy maja jakies stare prowadnice od mebli i nic :-(
Przypomnialem sobie kiedys ze widzialem ogloszenie ze pewien sklepik zoologiczny robi terraria i poszedlem sprawdzic i byly, jak uslyszalem ze maja te cholerne prowadnice to myslalem ze oszaleje ze szczescia :-D Te prowadnice blokowaly mi ukonczenie terra ale udalo sie :-)
Powodzenia w poszukiwaniach :)


Pozdrawiam KaczmarP

skajek
14-04-2012, 12:03
castorama, nomi , sklepy z meblami , ale takze z gadzetami do wykonczen domow , skzoda z enie mieszkasz w jeleniej mmamy tu prowadnice aluminiowe podwojne pojedyncze, gory i doly , platikowe :)) sorka ze cie mecze :)

KORSAKOW
14-04-2012, 12:43
Ja nie kupiłem prowadnic tylko taki podwójny profil platikowy ,taki podwójny profil U i w niego dałem profli U z mosiądzu w który poszła szyba 4-ka, i działa super... kupiłem to w OBI Katowice

Padre218
14-04-2012, 13:24
cze.
KaczmarP jestes z czestochowy?
Bo mam taki sam problem jak Herbie i ty kiedys.
latam za tym juz 3 tydzien i nic:(
Podaj mi adres tego sklepiku gdzie mozna kupic te prowadnice!!!
plizzzz
tak abym trafil
pozdrawiam padre
ps. podaj cene za taki wynalazek:)

nazer
14-04-2012, 14:28
heh. chyba kazdy mial ten problem , ja znalazlem te prowaadnice plastikowe w Castorama Katowice, ale byl jeden problem byly bardzo drogie, wiec zrobilem drzwiczzki otwierane na zawiasach latwe i praktyczne no i tanie, a najwazniejsze ze zawiasy do szyb sa chyba latwiejsze w zdobyciu
Pozdrawiam Nazer



Elaphe teaniura
Phyton regius
Thamnophis radix

KaczmarP
14-04-2012, 15:25
Witam


Padre218, czem myslisz ze jestem z Czestochowy??? :) Nie jestem z Czestochowy tylko tam studiuje. Ale jesli chodzi o sklepy w Czestochowie to patrzylem tylko w maketach i nic. Mozesz zapytac w pyszczaku robia chyba terra to i moze maja :) Ja placilem za swoje 7 zl za metr.


P.S. A Ty jestes z Czestochowy??


Pozdrawiam KaczmarP

Padre218
15-04-2012, 04:15
Nie.
Ja tez tam studiuje:)

micgekon
15-04-2012, 05:09
ja w katowicach też długo szukałem i znalazłem w sklepie z częściami do mebli (plyty,fronty,okucia...) w dębie koło cmętarza pod tym nowym wiaduktem do DTŚ

[RED-689]
15-04-2012, 19:08
MHM... niewatpliwie latwiejsze. Ja szukam najlepiej z przezroczystego plastiku do swojej nowej koncepcji i jakos nie trafiam chociaz obiecuje kazdy (Slupsk).

Herbie :-)
20-04-2012, 00:28
Dzięki wszystkim za poświęconą uwagę. Poszukam dalej i w sklepie w Dąbiu, i w innych miejscach :-)
Jeszcze raz dzięki :-)

42d3e78f26a4b20d412==