PDA

Zobacz pełną wersję : jak pomalować tera szklane



Adi
22-11-2012, 23:58
Mam pytanie: Jak pomalować szklane tera, wszędzie piszą o malowaniu bocznych ścian ale ja mam całe tera ze szkła to czym malować a może jakieś inne rozwiązanie.
A I jak mam szklany tył to co polecacie na tło czy jakąś atrapę skał czy coś innego,
i jeszcze jedno pytanko dotyczące gałązeek do wspinania, zrobiłem je z akacji (obskrobałem korę) i teraz jest goła, czy trzeba to czymś malować jak tak to czym aby był brązowy kolor,
Dzięki

FarmeR
23-11-2012, 01:54
niewiem po co chcesz pomalowac terra.. jesli chcesz zeby po prostu przez boczne scianki nie bylo nic widoczne to opklej terra w srodku jakims korkierm... albo jak w ameryce czesto robia jakies tlo jak sie daje z tylu do akwarium - czesto sie spotykalem na zdjeciach z takimi rozwiazaniami.... a jesli chodzi o tyl co mozeswz dac to tak jak wyjez mowilem ale jesli masz szybe gruba to mozesz poprszyklejasz pkamienie i szczeliny gipsem wypelnic....ale tylko jak masz grupa szybe zeby ci nie trzasla... a co do galezi do wygotuj lub wymocz 24h w solance a poten na chwilke do piekarnika - bezpieczenstwo ponad wszystko :)

Yaqbi
23-11-2012, 04:12
Ja mam terrarium oklejone z trzech stron fototapetą, tylko przednia szyba jest przezroczysta. Tapeta jest dwustronna, więc na zewnątrz też fajnie wygląda.

42d3e78f26a4b20d412==