ile kosztuje , gdzie ja kupie i czy kupuje sie na sztuki czy sa w paczkach
Wersja do druku
ile kosztuje , gdzie ja kupie i czy kupuje sie na sztuki czy sa w paczkach
juz wiem gdzie ,ale pozostale 2 pytania aktualne:)
U mnie kosztowała 13 zł. Pakowane są po jednej płytce do pudełka.