W jakiej cenie kupujecie larwy mącznika?? jak dla mnie to są strasznie drogie - porcja 5zł :/
Wersja do druku
W jakiej cenie kupujecie larwy mącznika?? jak dla mnie to są strasznie drogie - porcja 5zł :/
Ja kupuje za 2 albo 3 złote. Zależy jakie jeszcze są te porcje - może masz 2 razy większe od mojej. :))
Sprawdz oferte Yeti'ego. Ja zamawiam u niego maczniki (tzn bede zamawial jak kaska wplynie mi na konto:P) za 3 pln.
50 zł/litr :)
5 zł kosztuje w Warszawie, w zoologicznym miarka (pudełko od filmu)
U mnie za 3 zl pudełko po filmie :)
pozdrowionka
...a w katowicach ja daję 1,50 za 1dkg :)
7zł za 1/2 pissboxa :P czy jak to sie tam pisze